Dzień pełen wyzwań i zaangażowania już za nami!

W dniu 25 lutego br. w hali MOSiR przy ul. Matejki w Zabrzu odbyły się egzaminy dla sędziów Śląskiego ZPN. To niezwykle ważne wydarzenie dla naszej organizacji, ponieważ decyduje o przyszłości piłki nożnej na naszym regionie.

Chcemy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za wkład w przygotowanie się do egzaminów oraz za profesjonalizm podczas samego ich przebiegu. Wasze zaangażowanie i determinacja są dowodem na to, że piłka nożna w naszym regionie ma solidne fundamenty.

Dziękujemy także wszystkim sędziom, którzy poświęcili swój czas i wysiłek, aby przeprowadzić egzaminy w sposób rzetelny i sprawiedliwy. Wasza praca jest niezastąpiona dla rozwoju naszej ligi.

Gratulujemy wszystkim, którzy pomyślnie przeszli przez egzaminy! Jest to zasłużony krok w Waszej sędziowskiej karierze, a zarazem ogromny wkład w rozwój piłki nożnej na Śląsku.

Ciekawostką jest fakt , że sędziowie pierwszy raz pisali test w formie elektronicznej.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy powodzenia w dalszych etapach Waszej drogi sędziowskiej! Dziękujemy, że jesteście z nami i wspieracie rozwój piłki nożnej na Śląsku.

Zdjęcia z egzaminów poniżej